Novinky

Podpora pro e-shop

15.09.2011  - Redakční systém WebAutomat nově podporuje internetové obchodování. Do systému byly doplněny částí, které umožňují vytvořit jednoduchý e-shop s katalogem zboží a nákupním košíkem. Součástí redakčního systému e-shopu je správa katalogu zboží a objednávek. Nejnovější internetový obchod, který běží na redakčním systému WebAutomat, je e-shop Rakety DUNLOP.

Úspěšná SEO optimalizace

13.07.2011  - Provedli jsme SEO optimalizaci stránek společnosti COREX Pardubice a podle výsledků ve vyhledávači Seznam můžeme říci, že velmi úspěšně. Na základě naší optimalizace se stránky zobrazují na první nebo druhé straně výsledků fulltextového hledání pro vybranou sadu klíčových slov a frází. Více informací získáte na stránce o SEO optimalizaci.

Nové www stránky NEXTA Finance

27.06.2011  - Vytvořili jsme a spustili nové www stránky pro společnost NEXTA Finance, která se zabývá finančním poradenstvím a řešením exekucí. Celý obsah webu spravuje zákazník sám pomocí redakčního systému WebAutomat CMS. Zákazník využil naši komplexní službu, tedy výrobu webových stránek od návrhu až po realizaci, včetně naplnění obsahu stránek.

Podpora jazykových verzí

16.06.2011  - Pomocí redakčního systému WebAutomat CMS lze nyní tvořit webové stránky s podporou jazykových verzí. Aktuálně byla přidána podpora pro anglickou a německou verzi, připravuje se ruská verze. Další jazyky lze přidat na přání zákazníka.

Nový formulář pro autoškoly

08.06.2011  - Do redakčního systému (CMS) jsme přidali nový formulář "Přihláška do autoškoly". Provozovatelé autoškol tak mohou tento formulář využít pro získávání přihlášek pomocí webových stránek provozovaných na systému WebAutomat.

Novinky
15.09.2011
Podpora pro e-shop
Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete podrobnější informace nebo chcete s něčím poradit, určitě nás kontaktujte.

Kontakty
Úvodní stránka | e-mail: info@webautomat.cz | tel.: 602 424 707
© WebAutomat.cz, všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Tvorba webových stránek DEVELOX | CMS | Pošta