WebAutomat, webové stránky za 9 900,- Kč

Služba WebAutomat je komplexní služba, která řeší tvorbu webových stránek menšího a středního rozsahu. Tato služba je určená zejména pro živnostníky, malé a střední firmy. Cílem této služby je nabídnout malým a středním firmám nové webové stránky za cenu 9 900,- Kč bez DPH včetně všech souvisejících služeb.

Co všechno je v ceně?

  • Tvorba webových stránek pro jednu jazykovou verzi 
  • Naplnění obsahu webových stránek z podkladů dodaných v příslušném jazyce 
  • Základní SEO optimalizace pro vyhledávače
  • Redakční systém pro úpravu obsahu stránek (CMS)
  • Podrobná statistika návštěvnosti 
  • Webhosting na dobu 12 měsíců od spuštění
  • Registraci nebo prodloužení CZ domény na dobu 12 měsíců od spuštění
  • 50 e-mailových schránek
  • Nepřetržitý 24/7 dohled nad provozem vašich stránek

Cena zahrnuje tvorbu webových stránek a jejich naplnění obsahem

Součástí služby WebAutomat je jak vlastní tvorba webových stránek, tak i naplnění vytvořených stránek jejich obsahem. Tím se WebAutomat liší od ostatních podobných systémů, které poskytnou zákazníkovi nástroj pro tvorbu stránek, ale vlastní stránky si musí zákazník vytvořit sám.

Výhodou služby WebAutomat je, že vytvořené webové stránky naplníme obsahem, který vytvoříme z podkladů dodaných zákazníkem. Tyto podklady upravujeme tak, aby byl výsledný obsah optimalizovaný pro vyhledávače, neboli provádíme SEO optimalizaci obsahu.

Grafický vzhled a rozsah webových stránek

Služba WebAutomat nabízí tvorbu webových stránek, které jsou založené na předem připravených šablonách a typových stránkách. Možnosti grafického vzhledu jsou proto omezeny možnostmi připravených šablon a typových stránek. Rozsah webových stránek omezený není, protože nijak neomezujeme počet stránek, které bude webová prezentace obsahovat.

Počet šablon a typových stránek se rozrůstá s každou novou realizací, přesto je možné, že nebudeme schopni vyhovět každému požadavku. Služba WebAutomat nenabízí tvorbu webových stránek podle unikátních požadavků zákazníka, ale předpokládá, že zákazník do jisté míry přizpůsobí své požadavky možnostem služby. Jedině tak jsme schopni nabídnout zákazníkům nové webové stránky za nízkou cenu.

Možnosti webových stránek, cena
Textová stránka s obrázky
Představují většinu stránek webové prezentace. Lze na nich prezentovat převážnou většinu informací o vaší firmě, činnosti a nabídce.
Položka je dostupná
Seznam aktualit
Umožňuje prezentovat na webových stránkách aktuality a novinky z vaší firmy. Lze naplánovat zobrazení na určité období. Každá aktualita může obsahovat několik fotek.
Položka je dostupná
Katalog produktů
Slouží pro prezentaci katalogu produktů na webových stránkách. Produkty lze zařazovat do skupin. Obsahuje výpis seznamu produktů a zobrazení detailu produktu. Nejedná se o e-shop.
Položka je dostupná
Fotogalerie
Obsahuje text a náhledy fotek. Po kliknutí se zobrazí větší náhled fotky. Ideální pro prezentaci referencí, ukázek výrobků, fotek z akcí apod.
Položka je dostupná
Textová stránka s formulářem
Zahrnuje text a webový formulář, pomocí kterého může návštěvník stránek odeslat požadavek. K dispozici je několik typů formulářů.
Položka je dostupná
Textová stránka se seznamem firem
Je vhodná například pro prezentaci seznamu obchodních partnerů, servisních středisek nebo obchodních míst. Obsahuje text a pod ním seznam firem.
Položka je dostupná
Cena za vytvoření webových stránek službou WebAutomat: 9 900,- Kč bez DPH 

Objednávka

Výrobu webových stránek pomocí služby WebAutomat můžete objednat vyplněním objednávkového formuláře.

Novinky
15.09.2011
Podpora pro e-shop
Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete podrobnější informace nebo chcete s něčím poradit, určitě nás kontaktujte.

Kontakty
Úvodní stránka | e-mail: info@webautomat.cz | tel.: 602 424 707
© WebAutomat.cz, všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Tvorba webových stránek DEVELOX | CMS | Pošta